...
Друзі сайту
Четвер, 20.06.2019, 21:57

Я (Кіщук Богдан Дмитрович, WMID 259172267597) є уповноваженим Реєстратором WebMoney і видаю початкові атестати. Вартість початкового атестата - 1 WMZ.

Як отримати початковий атестат

 1. Зайдіть У Центр атестації .
 2. На сторінці, виберіть пункт Отримати атестат, або відразу пройдіть За цим посиланням . Авторизуйтесь під тим WMID, який хочете атестувати.
 3. Заповніть анкету.
  Всю необхідну інформацію і паспортні дані вводите акуратно, без скорочень, точно як у паспорті.
  Заповнювати анкету потрібно російською мовою, включаючи поля "Ким виданий паспорт" і всі інші.

  УВАГА! У полі "Серія паспорта" в анкеті вводите англійські букви, а не росіяни (наприклад, для серії AH це будуть англійські AH - ей-ейч).
  УВАГА!
  Заповнення полів "Місце постійної реєстрації" (Місто і Адреса) для українських паспортів обов'язково (ВАЖЛИВО! Назва вулиць в адресі прописки транскрибується, але НЕ перекладається - Наприклад:! Вул.Південно-Кільцева повинна бути записана як ул.Південно-Кільцева, але не як Південно-Кільцева!).
  УВАГА!
  Якщо ви хочете, щоб поле "ІПН" було завірено, заповніть його в анкеті.
  Приклад абсолютно правильного заповнення анкети дивіться на скріншоті справа.
  При неправильному заповненні анкети в мене будуть зауваження, і вам потрібно буде їх виправляти. Зекономте свій час і заповніть, будь ласка, все правильно і акуратно з першого разу!
 4. У розділі "Отримання нового атестата" натисніть Отримати початковий атестат.
 5. У списку, атестатором знайдіть рядок (WM-Буковина, WMID 806969953407) і натисніть зліва напроти мене посилання отримати атестат.
 6. Поверніться в панель управління і оплатіть вартість атестата (5 WMZ) - через посилання сплатити.
 7. Атестат може бути виданий після особистої зустрічі з Вами.
  • Для особистої Зустрічами ВАМ необхідно зв'язатися зі мною домовитися п Про зустріч. Особиста зустріч відбувається в м. Чернівці, Театральна площа, 6 офіс 35. На зустріч, потрібно взяти з собою:
   1) паспорт (пред'являється)

   2) ксерокопії значущих сторінок паспорта (1-а, 2-а, 3-я + прописка) - два примірники (краще зробити копії у нас в офісі!).

   3) заповнене п роздруковане заяву претендента початкового атестата - два примірники (можете заповнити Заяву безпосередньо у нас в офісі)

   4) копію довідки про присвоєння ІПН (це за бажанням, якщо копія ІПН не надана, то відповідне поле в атестаті просто не буде завірено).
www.megastock.ru

Бодя © 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz